Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operator Call Center ne gjuhen Italiane.

210 Lek/ora + bonuse Euro

Përshkrimi

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi!
Kerkohen 35 operator Call Center nga nje Kompani partnere e agjencisë sonë, me zyra përfaqësimi në Tirane.
Qyteti i Punëdhënësit: Tiranë
Statusi juridik i kompanisë: Shoqeri me Pergjegjesi te Kufizuar.
Pozicioni i punës: Operator Call Center.
Aplikanti duhet të plotësojë këto kritere:
1) Te kete njohuri te mira te gjuhes Italiane, sidomos ne komunikim.
2) Te kete aftesi bindese.
3) Te jete i/e afte te komunikoje ne menyre qe klienti te mbetet i kenaqur.
Preferohet te kene eksperience ne keto fushata: Telecom, Vodafone e Teletu.
Paga baze eshte 210 Lek/ora + bonuse shume motivuese sipas kontratave dhe numrit te tyre qe e rrisin pagen tuaj ne nivel mbi mesatar.

Dergoje cv-ne ne gjuhen shqipe format europass me fotografi ne kete adrese: apworkeveryday@yahoo.com , me subjekt: Aplikoj per operator Call Center per ne gjuhen Italiane.
Aplikantet e pare qe dergojne cv-ne sigurisht do te jene te paret qe do te thirren per interviste.
Sugjeroja shoqërisë këtë mundësi punësimi!

WORK EVERYDAY
To have a good Life!


URL: www.workeveryday.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 671 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Operator Call Center ne gjuhen Italiane.

Postuar Nga:

Agjencia e punesimit Work Everyday

Adresa: Kompleksi “Karl Topia” kati i dyte ( prane Zogut te Zi).Tirane.


10/04/2013 10:02 am


00355697227770


Ofertat Më Të Shikuara