Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operator Telefonik

Kontakt

Përshkrimi

Albacall sha
Kërkon personel për ta inseruar në repartin e Outbound.

Nëse të pëlqen të fitosh shumë dhe të punosh me kurajo,
Nëse je kompetitiv dhe energjik dhe do të rritesh profesionalisht në një repart që po zgjerohet,
Atëherë na dërgo një CV tënde në adresën : recruitment@albacall.eu

RR Kavajes ish parku i autobuzave afer Globe Center
Rif. OUT in oggetto

Tel. : 04-2422094

Cel. : 069-4066070


Fjalë Kyçe:
Statistika: 605 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Operator Telefonik

Postuar Nga:

Albacall Sh.a

Tirane


24/02/2012 1:06 pm


+35542422094


Ofertat Më Të Shikuara