Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operator Telefonik

Kontakt

Përshkrimi

Albacall sha

Kërkon Operator Telefonik për të inseruar në aktivitetet e ndryshme Inbound.
Ofrohet pagesë shumë e mirë dhe mundësi rritje në një ambient dinamik dhe dashamirës.

Kërkohet disponibiliteti për trajnime që zgjasin nga e hëna deri të premten,me një orar nga 09:00 deri më 18:00, për një perjudhë prej 3 javëshe.
Gjithashtu kërkohet dhe njohje e mirë e gjuhës Italiane.

Nëse ndjehesh i motivuar, i gatshëm për tu vënë në lojë dhe te bërballesh me sfida, atëherë na dërgo një Cv tënden në adresën : recruitment@albacall.eu

Inserim i menjëhershëm.

RR Kavajes ish parku i autobuzave afer Globe Center
Rif. OUT in oggetto

Tel. : 04-2422094

Cel. : 069-4066070
__________________


Fjalë Kyçe:
Statistika: 750 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Operator Telefonik

Postuar Nga:

Albacall Sh.a

Tirane


24/02/2012 1:06 pm


+35542422094


Ofertat Më Të Shikuara