Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operator Telefonik

Kontakt

Përshkrimi

Do të punosh dhe njëkohësisht të kesh kohë të lirë?
Të pëlqejnë sfidat dhe ndjehesh nje person të cilit I pëlqën të fitojë?

Albacall Sha
Kërkon

Operator Telefonik
Ofrohet :
•Pagesë shumë e mirë
•Mundësi rritje
•Trajnime të vazhdushme
•Orare fleksibël

Dërgo Cv tënde në adresën e e-mail-it recruitment@albacall.eu
Rr.”Kavajës”, afër Globe Center(Ish parku I autobuzave)
Tel. : +355 4 24 22 094
Cel. +355 69 40 66 070


Fjalë Kyçe:
Statistika: 640 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Operator Telefonik