Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operator Telefonik

Kontakt

Përshkrimi

Do te punosh dhe njëkohësisht të keshë kohë të lirë?
Të pëlqejnë sfidat dhe je një person të cilit I pëlqen të fitosh?

Kërkon
Operator Telefonik
Ofrohet pagesë shumë e mirë, mundësi rritje, trajnime të paguara dhe orare fleksibile.

Na dërgo një CV tek adresa recruitment@albacall.eu
Rr. Kavajes afer GLOB Center(Ish parku i autobuzave)
Tel:04 24 22095
Cel:069 40 66 070


Fjalë Kyçe:
Statistika: 915 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Operator Telefonik

Postuar Nga:

Albacall Sh.a

Tirane


10/02/2012 2:34 pm


04 24 22 094


Ofertat Më Të Shikuara