Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

operatore

Lek

Përshkrimi

Albacall sha

Kerkon urjentisht Operator telefonik ne gjuhën :

Holandez
+Italisht/Anglisht

Fillim pune i menjehershem.
Pagese e Mire.
Rritje Profesionale.
Formazione te vazhdueshme.
Ambient i kendshem.

Dergoni nje CV tek recruitment@albacall.eu duke specifikaur gjuhen per te cilen aplikoni
RR Kavajes afer Globe, ish parku i autobuzave

Tel. : 04-2422094/069-4066070

Albacall sh.a ofron sherbime outsourcing ne ambientin e telekomunikimit
Ofron nje ambient pune te mire dhe te qeshur, ku mund te vesh ne loje aftesite e tua dhe ne te njejten kohe te keni nje page te kendshme;nje vend ku bashkepunimi i qete me koleget eshte pika jone me e forte per te arritur obiektivat.
Garantojme rispektimin e bashkepunimit qe marrim me bashkepuntoret tane.

Albacall te pret!

Dergoni nje CV a recruitment@albacall.eu
tel. +355 42422094
rr Kavajes afer Globe Center (ish parku i autobuzave)


Fjalë Kyçe:
Statistika: 643 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi