Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

operatore

00 Lek

Përshkrimi

Albacall sha

Kerkon Operator telefonik ne gjuhën :

1. Sllovakisht
2. Kroacisht
3. Cekisht
4. Bullgarisht
5. Rumanisht
6. Hungarisht

Fillim pune i menjehershem.
Pagese e Mire.
Rritje Profesionale.
Formazione te vazhdueshme.
Ambient i kendshem.

Ofron nje ambient pune te mire dhe te qeshur, ku mund te vesh ne loje aftesite e tua dhe ne te njejten kohe te keni nje page te kendshme;nje vend ku bashkepunimi i qete me koleget eshte pika jone me e forte per te arritur obiektivat.

Dergoni nje CV tek recruitment@albacall.eu duke specifikaur gjuhen per te cilen aplikoni

Rr Kavajes afer qendres Globe, ish parku i autobuzave .
Tel. : 04-2422094/95

Albacall te pret!


URL: http://www.ofroj.com/
Fjalë Kyçe:
Statistika: 697 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

albacall sh.a

00


05/01/2013 6:41 am


04-2422094/95


Ofertat Më Të Shikuara