Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operatore Telefonik

Kontakt

Përshkrimi

Albacall Sh.a.

kerkon URGJENTISHT operatore telefonik,per sherbim inbound dhe inserim te menjehershem ne pune, qe njohin gjuhet e meposhtme
Gjuha:Moldave,Serbisht,Kroatisht,Rumanisht,Maqedonisht,Bullgarisht,Sllovakisht,Hungarisht,Cekosllovakisht,Arabisht

Dergoni CV tuaj ne adresn tone te mail recruitment@albacall.eu ose na kontaktoni ne numrat tane te telefonit
04 2422094

Tel : 04 2422094
Tel : 04 2422095
Email: recruitment@albacall.eu

Albacall sh.a offre servizi integrati in outsourcing nell’ambito delle telecomunicazioni.
Offre un ambiente lavorativo allegro e sorridente in cui puoi mettere in gioco le tue capacita’ e nello stesso tempo guadagnare bene; in cui la relazione serena con i colleghi e’ la carta vincente per conseguire degli obiettivi.
Garantisce il rispetto degli accordi presi con i dipendenti premiando l’impegno e la condivisione di valori.

Albacall ti aspetta!

Invia un CV a recruitment@albacall.eu
tel. +355 42422094
rr Kavajes afer Globe Center (ish parku i autobuzave)


Fjalë Kyçe:
Statistika: 642 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Albacall Sh.a.

Tirane


25/09/2012 4:10 am


Tel : 04 2422094 Tel : 04 2422095


Ofertat Më Të Shikuara