Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

OPERATORE TELEFONIK

00 Euro

Përshkrimi

Albacall Sh.a.

kerkon URGJENTISHT operatore telefonik, per sherbim inbound dhe inserim te menjehershem ne pune, qe njohin gjuhet e meposhtme 

ITALISHT + Frengjisht

Gjuha primare qe kerkohet eshte njohja e mire e ITALISHTES, njohja e gjuhes franceze do perbente perparsi

Dergoni CV tuaj ne adresen tone te mail recruitment@albacall.eu ose na kontaktoni ne numrat tane te telefonit
04-2248344

Rr.” Kavajes” afer Globe, ish parku i autobuzave

Tel. : 04-2248344
Tel : 069-4066070


Fjalë Kyçe:
Statistika: 620 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Albacall sha

tirane


23/09/2013 5:36 am


Tel. : 04-2248344 Tel : 069-4066070


Ofertat Më Të Shikuara