Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operatore telefonik

Kontakt

Përshkrimi

Albacall Sh.a.

kerkon URGJENTISHT operatore telefonik,per sherbim inbound dhe inserim te menjehershem ne pune, qe njohin gjuhet e meposhtme
POLAKE+ ANGLISHT DHE POLAKE + ITALISHT

Dergoni CV tuaj ne adresn tone te mail recruitment@albacall.eu ose na kontaktoni ne numrat tane te telefonit
04 2422094

Tel. : 04 2248344

Cel. : 0694066070

Tel. : 04-2422094


URL: http://www.recruitment@albacall.eu
Fjalë Kyçe:
Statistika: 549 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Albacall Sh.a.

recruitment@albacall.eu


07/10/2013 10:57 am


04 2248344/0694066070/04-2422094


Ofertat Më Të Shikuara