Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

operatore telefonik

Lek

Përshkrimi

Albacall sha

Kerkon Operator back office me aftesi te shkelqyera me shkrim ne nje nga gjuhët e mëposhtme :

1. Spanjisht + Italisht/Anglisht 
2. Portugalisht + Italisht/Anglisht
3. Hollandisht + Italisht/Anglisht 
4. Gjermanisht + Italisht/Anglisht
5. Frengjisht + Italisht/Anglisht

Fillim pune i menjehershem.
Pagese e Mire.
Rritje Profesionale.
Formazione te vazhdueshme.
Ambient i kendshem.

Ju lutemi te lexoni me kujdes njoftimin dhe mos aplikoni per gjuhen angleze, pasi gjuhet e kerkuara jane VETEM ato te nenvizuarat. Gjuha angleze dhe/ose italiane jane nje plus.

Dergoni nje CV tek recruitment@albacall.eu duke specifikuar gjuhen per te cilen aplikoni

RR Kavajes afer Globe, ish parku i autobuzave
 


Fjalë Kyçe:
Statistika: 550 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

albacall

RR Kavajes afer Globe, ish parku i autobuzave


28/01/2014 5:46 am
Ofertat Më Të Shikuara