Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operator/e Telefonik/e

0 Euro

Përshkrimi

Flet mire italisht dhe kerkone nje pune qe te te jape stimuj te rinj?
Puno me ne!
Albacall Sh.a kerkon Operatore Telefonike
Kerkohet :

• Njohje shume e mire e gjuhes italiane
• Njohuri te mira ne perdorimin e kompjuterit
• Aftesi shume te mira komunikuese
• Disponibilitet per te punuar me turne

Ofrohet:

• Trajnim I paguar
• Kompesim fiks mujor + bonuse
• Mundesi punesimi me kohe te pacaktuar

Neqofte se je I/ e interesuar atehere na kontakto nga e hena ne te premte ora 0900 – 1800
e-mail : recruitment@albacall.eu
Tel : 04 24 22 094
Cel: 069 4066070
Rr.”Kavajes”, Qendra Glob (Ish parku I Autobuzave)


Fjalë Kyçe:
Statistika: 753 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi