Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operatorë Telefonikë që flasin në gjuhë të ndryshme

Kontakt

Përshkrimi

Albacall sha
kërkon
Operatorë Telefonikë që flasin në gjuhë të ndryshme.
Në qoftë se njeh një nga gjuhët e mëposhteme dërgo një CV tek recruitment@albacall.eu, duke specifikuar tek objekti gjuhën në të cilën je i specializuar:

ANGLISHT
SPANJISHT
FRËNGJISHT
PORTUGALISHT
ARABISHT
GJERMANISHT
JAPONISHT
KINEZCE
RUSISHT
POLONISHT
HOLLANDISHT
TURQISHT
GREQISHT

Në CV specifiko edhe nivelin e njohurisë së gjuhës së folur, shkruar dhe lexuar.

Të presim tek Rr.”Kavajës”, ish parku i autobuzave (afër Globe)

Tel. : 04-2422094
__________________
Albacall sh.a offre servizi integrati in outsourcing nell’ambito delle telecomunicazioni.
Offre un ambiente lavorativo allegro e sorridente in cui puoi mettere in gioco le tue capacita’ e nello stesso tempo guadagnare bene; in cui la relazione serena con i colleghi e’ la carta vincente per conseguire degli obiettivi.
Garantisce il rispetto degli accordi presi con i dipendenti premiando l’impegno e la condivisione di valori.

Albacall ti aspetta!

Invia un CV a recruitment@albacall.eu
tel. +355 42422094
rr Kavajes afer Globe Center (ish parku i autobuzave)


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2675 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Operatorë Telefonikë që flasin në gjuhë të ndryshme

Postuar Nga:

Albacall Sh.a

Tirana


07/04/2012 12:14 pm


355692129407


Ofertat Më Të Shikuara