Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Operator/e Telefonik/e

Kontakt

Përshkrimi

ALBACALL Multimedia Contact Center është një kompani që ofron mundësinë për të punuar si operator telefonik part-time, në një ambient të qeshur dhe stimulues, në të cilin mund të rritesh profesionalisht.

Kë kërkojmë?

• Operator/e telefonik/e të cfarëdolloj moshe
• Që të dijë të flasi mire italisht dhe të përdorë kompjuterin
• Me aftësi të spikatura komunikuese

Cfarë ofrojmë?

• Trajnim te vazhdueshëm
• Kompesim fiks mujor + bonuse(jo malus)
• Mundësi punësimi me kohë të pacaktuar

Në qoftë se je I/e interesuar atëherë na kontakto
Dërgo CV tënde tek adresa:

e-mail : recruitment@albacall.eu
Tel : 04 24 22 094
Cel: 069 4066070
Rr.”Kavajës”, Qëndra Glob (Ish parku I Autobuzave)


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1223 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi