Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

parukiere dhe estetiste profesionale

0 Lek

Përshkrimi

“Qendra me e madhe e mirqenies e hapur ndonjehere ne Tirane ne kuader te hapjes se saj kerkon te punesoje parukiere dhe estetiste profesionale qe te jene te pajisura me diploma parukerie ose estetike si dhe njohuri te mira te gjuhes italiane.

Nese keni keto kualifikime dhe jeni te interesuara per nje pozicion ne kompanine Italiane me prestigjoze te kesaj fushe dergoni nje cv ne adresen e emailit parukeriestetike@ymail.com ose telefononi ne nr:+35542453459

Intervistat do te kryen ne daten 29 Qershor”


Fjalë Kyçe:
Statistika: 823 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi