Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

perkthyes anglishtie

Lek

Përshkrimi

TIRANE, Kerkoj te kryej PERKTHIME Shqip – Anglisht, Anglisht – Shqip
Kam pervoje te gjate ne perkthime profesionale dhe gjuhe teknike
Anglishte e shkelqyer!

Cel. : 0692078491


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1049 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

eri

tirane


17/09/2010 6:43 am


0692078491


Ofertat Më Të Shikuara