Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

perkthyes i gjuhes angleze

Lek

Përshkrimi

TIRANE, Kerkoj te kryej PERKTHIME Shqip – Anglisht, Anglisht – Shqip
Kam pervoje te gjate ne perkthime profesionale dhe gjuhe teknike
Anglishte e shkelqyer!

Cel. : 0692078491


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1059 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

eri

tirane


21/09/2010 4:06 am


0692078491


Ofertat Më Të Shikuara