Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Pro Marketing kerkon te punesoje Sanitare.

Euro

Përshkrimi

Pro Marketing kerkon te punesoje Sanitare.
Te kete pasur eksperienca pune te meparshme ne kete fushe.
Te jete e shkathet dhe e perkushtuar.
Femer (mosha deri ne 45-vjece).
Ne ofrojme kontrate te rregullt pune.
Paga 20 000 leke (Tete orarsh).
Jeni te mirepritur!
Adresa: Rruga”Sami Frasheri, 50 m pa vajtur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”,Tirane
Cell : 0689026875


URL: hr@promarketingal.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 529 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pro Marketing

Adresa: Rruga”Sami Frasheri, 50 m pa vajtur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”,Tirane


21/03/2014 5:50 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara