Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

“PRO-Marketing” Ofron pune si Operator Telefonik-Tirane (Rruga “Derrvish Hima”No1, Ada Tower-Tirane

Euro

Përshkrimi

”PRO-Marketing” kërkon Operator telefonik Kriteret që duhet të ketë një aplikant janë:
1. Dëshirë për të punuar (Part Time ose Full Time);
2. Njohje e gjuhës Italiane;
3. Aftësi shumë të mira komunikimi;
4. Ambicioz dhe dëshirë për tu rritur profesionalisht.
”PRO-Marketing\” ofron:
1. Ambjent të këndshëm dhe konkurues të standarteve ndërkombëtare;
2. Kontratë e rregullt pune sipas legjislacionit në fuqi;
3. Punë të sigurtë afatgjatë;
4. Pagesen 230 Leke Neto per cdo ore pune
5.Trajnim dhe formim të vazhdueshëm profesional;
6. Punë në grup dhe individuale;
7. Sistem shpërblimi javor, mujor, mbi nivelet e tregut mbi baza individuale dhe grupi;
Mund të dërgoni aplikimet tuaja në adresën xhimi.bujari@promarketingal.com
Për informacion të mëtejshme kontaktoni në nurmin +33689026875 ose paraqituni pranë adresës:
Adresa\”Derrvish Hima”No1, Ada Tower-Tirane
Intervistat zhvillohen cdo ditë, nga e hëna në të premte, në orën 09:00-19:00


Fjalë Kyçe:
Statistika: 671 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

PRO-Marketing

Adresa: Rruga "Derrvish Hima"No1, Ada Tower-Tirane


23/11/2011 4:29 am
Ofertat Më Të Shikuara