Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

“PRO-Marketing” Ofron pune si Operator Telefonik-Tirane (Rruga “Derrvish Hima”No1, Ada Tower-Tirane

Euro

Përshkrimi

PRO-Marketing” kërkon Operator telefonik me eksperiencë. Kriteret që duhet të ketë një aplikant janë: 1. Dëshirë për të punuar -Part Time ose Full Time 2. Njohje e gjuhës Italiane; 3. Aftësi shumë të mira komunikimi; 4. Ambicioz dhe dëshirë për tu rritur profesionalisht. “PRO-Marketing” ofron: 1. Ambjent të këndshëm dhe konkurues të standarteve ndërkombëtare; 2. Kontratë e rregullt pune sipas legjislacionit në fuqi; 3. Punë të sigurtë afatgjatë; 4. Trajnim dhe formim të vazhdueshëm profesional; 5. Punë në grup dhe individuale; 6. Sistem shpërblimi javor, mujor, mbi nivelet e tregut mbi baza individuale dhe grupi; Mund të dërgoni aplikimet tuaja në adresën xhimi.bujari@promarketingal.&# x63;om » Për informacion të mëtejshme kontaktoni në nmrin +33689026875 ose paraqituni per interviste pranë adresës: Rr.”Derrvish Hima”No1, Ada Tower-Tirane Intervistat zhvillohen cdo ditë, nga e Hëna-Premte, në orën 09:00-19:00


Fjalë Kyçe:
Statistika: 697 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

PRO-Marketing

Adresa: Rruga "Derrvish Hima"No1, Ada Tower-Tirane


09/11/2011 4:24 am
Ofertat Më Të Shikuara