Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing kerkon OPERATOR telefonik ne gjuhen italiane

Kontakt

Përshkrimi

Nese zoteroni shume mire ne te folur gjuhen italiane, jeni te rinje, plot energji dhe deshire per te punuar kete vere, ekziston vendi I duhur ne Tirane qe ju mirepret! Nese keni ambicie, deshire per te mesuar me shume dhe per te fituar experience, gjithashtu te keni nje page te kenaqshme, ne Tirane gjendet pikerisht vendi ideal, ku ju mund te permbusheni profesionalisht. ProMarketing eshte ne kerkim te operatoreve telefonike ne gjuhen italiane.
Kriteret e nevojshme :
Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
Reza te larta ne kete profil
Experience ne fushata telefonie
ProMarketing ofron :
Paga minimale 40000 lek
Bonuse motivuese
Mundesi rritjeje ne karriere
Orare fleksibel
Ekip pune rinor
Ambient te pershtatshem, te kendshem dhe frymezues pune
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat 0689026874 / 0689026875 ose mund te dergoni CV- te tuaja ne adresat elektronike valbona.gjonaj@promarketingal.com / hr@promarketingal.com.
Adresa : Rr “Faik Konica”, No 1, Ada Tower, prane pasticeri Venecia! Kontaktoni per te prenotuar intervisten tuaj ne numrin 0689026875!
ProMarketing ju mirepret!


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 814 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

ProMarketing kerkon OPERATOR telefonik ne gjuhen italiane

Postuar Nga:

ProMarketing

Tirane


16/07/2012 6:38 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara