Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing kerkon OPERATOR telefonik ne gjuhen italiane

Kontakt

Përshkrimi

Pershendetje! Jeni te rinje, ambicioz, ne kerkim te sfidave dhe mundesive profesionale? Deshironi te keni nje pune fitim-prurese pa hequr dore nga studimet? Atehere, ProMarketing eshte vendi ideal per t’u permbushur dhe realizuar! ProMarketing eshte nje kompani e suksesshme telekomunikacioni dhe eshte ne kerkim te Operatoreve Telefonik ne gjuhen Italiane.
Kriteret e nevojshme jane :
– Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
– Eksperienca te me parshme pune ne fushata telefonie
– Reza te larta
Detyra & Pergjegjesi :
– Te jene persona serioz dhe korrekt karshi etikes dhe normave te punes
– Te kene ambicie, vullnet dhe deshire per t’iu bashkuar nje kompanie te suksesshme
ProMarketing ofron :
– Paga minimale 40000 lek
– Bonuse mujore motivuese
– Mundesi rritjeje ne karriere
– Orare fleksibel
– Ekip rinor pune
– Ambiente te pershtatshme, te kendeshme dhe frymezuese pune

Intervistat zhvillohen te hene- te merkure dhe te premte, ne orarin 13.30-14.30

Menyrat e kontaktit per intervistat :
Mobile : 0689026875
Email : valbona.gjonaj@promarketingal.com ose hr@promarketingal.com
Adresa : Rr “Faik Konica”, Ada Tower, No 1, Tirane ( pas stadiumut “Qemal Stafa”, prane pasticeri Venecia )

Jeni te mirepritur
ProMarketing flet gjuhen tuaj!


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 639 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

ProMarketing kerkon OPERATOR telefonik ne gjuhen italiane