Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing kerkon OPERATOR telefonik ne gjuhen italiane

Kontakt

Përshkrimi

Jeni te rinje? Ne kerkim te nje pune? Flisni shume mire gjuhen italiane? Jeni ambicioz? Deshironi te punesoheni pa hequr dore nga studimet? Mendoni se eshte e veshtire per te rinjte te gjejne ate cka I permbush profesionalisht ne keto kohe?
ProMarketing ka nje lajme shume te mire per ju!
Clirohuni nga te gjitha klishet dhe paqartesite!
Sot mund te zoterosh gjithcka deshiron, mjafton te gezosh doza te larta vullneti!
ProMarketing eshte zgjidhja e te gjitha dilemave profesionale!
Paraqituni prane kompanise sone, ose na kontaktoni, per te rezervuar nje interviste pune ne gjuhen italiane. ProMarketing eshte ne kerkim te Operatoreve Telefonik!
Kriteret e nevojshme jane :
– Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
– Eksperienca te me parshme pune ne fushata telefonie
– Reza te larta
ProMarketing ofron :
– Paga minimale 40000 lek
– Bonuse mujore motivuese
– Mundesi rritjeje ne karriere
– Orare fleksibel
– Ekip rinor pune
– Ambiente te pershtatshme, te kendeshme dhe frymezuese pune
Detyra & Pergjegjesi :
– Te jene persona serioz dhe korrekt karshi etikes dhe normave te punes
– Te kene ambicie, vullnet dhe deshire per t’iu bashkuar nje kompanie te suksesshme

ProMarketing kerkon gjithashtu SUPERVIZOR!

Kriteret e nevojshme :

– Eksperienca te me parshme ( dhe te gjata ) ne fushata telefonie
– Te zoteroj shume mire gjuhen italiane
– Te kete ambicie, korrektesi dhe te respektoj normat etike te punes

Menyrat e kontaktit per intervistat :
Mobile : 0689026875
Email : valbona.gjonaj@promarketingal.com ose hr@promarketingal.com
Adresa : Rr “Faik Konica”, Ada Tower, No 1, Tirane ( pas stadiumut “Qemal Stafa”, prane pasticeri Venecia )

ProMarketing ju mirepret!


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 595 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

ProMarketing kerkon OPERATOR telefonik ne gjuhen italiane

Postuar Nga:

ProMarketing

Tirane


01/10/2012 6:16 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara