Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing kerkon OPERATOR telefonik ne gjuhen italiane

Kontakt

Përshkrimi

ProMarketing ne bashkepunim te drejtperdrejt me Vodafon Italia, shpall te lira pozicionet e punes si OPERATOR TELEFONIK
Promarketing per pozicionin e Operatorit ofron :
a) Ambiente shume te mira pune
b) Kontrate e rregullt pune
c) Paga te larta per ore dhe bonuse te larta per shitje
d) Mundesi rritjeje ne karriere
e) Orare fleksibel

Kriteret e nevojshme jane :
a) Te kete eksperienca pune te meparshme si Operator Telefonik
b) Te komunikoj shume mire ne gjuhen italiane
c) Preferohen kryesisht operatoret qe kane eksperience Call Center-I ne fushata Telefonie

ProMarketing do te thote MUNDESI , MUNDESI per :
– Punesim
– Fitim
– Argetim
– Rritje ne detyre
– Rritje profesionale
– Te kultivuar ambiciet

Jeni te mirepritur!
ProMarketing eshte vendi I duhur, ne kohen e duhur!
Adresa : Rr “Dora D’Istria”, Godina 13 kateshe, Kati I, Tirane, Shqiperi, ngjitur me gjimnazin P.N.Luarasi
Email: hr@promarketingal.com/ valbona.gjonaj@promarketingal.com
Cel: 0689026875


Fjalë Kyçe:
Statistika: 578 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

ProMarketing kerkon OPERATOR telefonik ne gjuhen italiane

Postuar Nga:

ProMarketing

Tirane


15/05/2013 11:07 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara