Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing kerkon SUPERVIZOR dhe OPERATOR telefonik ne gjuhen italiane

Kontakt

Përshkrimi

ProMarketing eshte kompania me e re e Telekomunikacionit ne Shqiperi, profile me I ngushte Call Center. ProMarketing eshte ne kerkim te operatoreve telefonike ne gjuhen italiane.
Kriteret e nevojshme :
• Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
• Reza te larta ne kete profil
• Experience ne fushata telefonie
Ne ProMarketing do te gjeni :
– Paga minimale 40000 lek
– Bonuse motivuese
– Mundesi rritjeje ne karriere
– Orare fleksibel
– Ekip pune rinor
– Ambient te pershtatshem, te kendshem dhe frymezues pune
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat 0689026874 / 0689026875 ose mund te dergoni CV- te tuaja ne adresat elektronike valbona.gjonaj@promarketingal.com / hr@promarketingal.com.
ProMarketing kerkon gjithashtu SUPERVIZOR, me eksperienc te gjate pune ne kete profil, kryesisht ne fushata telefonie! Te interesuarti te kontaktojne ne adresen email : hr@promarketingal.com ose ne numrin e celularit 0689026874!
Adresa : Rr “Faik Konica”, No 1, Ada Tower, prane pasticeri Venecia! Kontaktoni per te prenotuar intervisten tuaj ne numrin 0689026875!
ProMarketing ju mirepret!


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1283 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

ProMarketing kerkon SUPERVIZOR dhe OPERATOR telefonik ne gjuhen italiane

Postuar Nga:

ProMarketing

Tirane


19/04/2012 7:15 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara