Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing kerkon SUPERVIZOR me gjuhen Italiane

Kontakt

Përshkrimi

ProMarketing kerkon gjithashtu SUPERVIZOR!

Kriteret e nevojshme :

– Eksperienca te me parshme ( dhe te gjata ) ne fushata telefonie
– Te zoteroj shume mire gjuhen italiane
– Te kete ambicie, korrektesi dhe te respektoj normat etike te punes

Menyrat e kontaktit per intervistat :
Mobile : 0689026875
Email : valbona.gjonaj@promarketingal.com ose hr@promarketingal.com
Adresa : Rr “Faik Konica”, Ada Tower, No 1, Tirane ( pas stadiumut “Qemal Stafa”, prane pasticeri Venecia )

ProMarketing ju mirepret!


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 573 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

ProMarketing kerkon SUPERVIZOR me gjuhen Italiane

Postuar Nga:

ProMarketing

Tirane


28/09/2012 8:38 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara