Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing Shpall te lira 2 Pozicione Pune

Kontakt

Përshkrimi

ProMarketing ne bashkepunim te drejtperdrejt me Vodafon Italia, shpall te lira keto pozicione pune :
1- Recepsioniste ( femer )
2- Supervisor/e
Kriteret e nevojshme per pozicionin e Recepsionit :
a) Njohuri shume te mira te paketes Microsoft Office ( word, excel, power point, internet etj)
b) Eksperienca te meparshme pune ne kete profil
c) Te zoteroj shume mire ne komunikim gjuhen italiane
d) Te jete e paraqitshme dhe te respektoj oraret e punes
e) Te jete korrekte dhe serioze
ProMarketing per pozicionin e Recepsionistes ofron :
a) Ambiente komode pune
b) Kontrate te rregullt pune
c) Paga 20000 – 25000 lek ( ne varesi te eksperiences dhe performances )

Kriteret e nevojshme per pozicionin Supervizor :
a) Te zoteroj shume mire ne komunikim gjuhen italiane
b) Te kete minimum 2 vjete eksperience pune ( outbound/inbound) ne te njejtin profil
c) Perparesi do te kene personat me eksperience ne fushata telefonie
d) Te jete sistematik, te kete ambicie dhe korrektesi ne marrdheniet e punes

Promarketing per pozicionin e Supervizorit ofron :
a) Ambiente shume te mira pune
b) Kontrate e rregullt pune
c) Paga 50000 – 70000 lek / mujore ( ne varesi te eksperiences dhe performances)
Jeni te mirepritur!
ProMarketing eshte vendi I duhur, ne kohen e duhur!
Adresa : Rr “Dora D’Istria”, Godina 13 kateshe, Kati I, Tirane, Shqiperi
Email: hr@promarketingal.com/ valbona.gjonaj@promarketingal.com
Cel: 0689026875


Fjalë Kyçe:
Statistika: 434 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ProMarketing

Tirane


19/03/2013 7:52 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara