Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing shpall te lire pozicionin web developers!

Euro

Përshkrimi

ProMarketing shpall te lire pozicionin web developers!

Kerkohet web developers qe te kete njohurit e meposhteme:
-Development coding ne PHP , HTML5, SQL, CSS3, JavaScript, JQuery, Ajax.
-Zhvillimi i kodit që mundëson komunikimin e aplikacionet me rrjetet, dhe bazat e të dhënave.
-Njohuri pune ne sistemet linux

-Mbi 2 vjet experience pune.
-Demostrione e punve te kaluara
-Te jet I gatshem te punoj ne grup

Ofrojme :
Kontrat te rregullt pune
Full-time
Ambjent komod

Jeni te mirepritur :
Adresa: Rruga”Sami Frasheri, 50 m pa vajtur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”,Tirane
Cell : 0689026875
mail: hr@promarketingal.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1641 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pro Marketing

Adresa: Rruga”Sami Frasheri, 50 m pa vajtur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”,Tirane


11/03/2014 3:07 pm


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara