Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing tashme prane jush!

Euro

Përshkrimi

Kerkojme 100 operator/ e telefonik me orar part – time dhe te plote pune, ne gjuhen italiane, me karakteristikat e meposhteme :
1. Njohuri shume te mira te gjuhes italiane ne te folur
2. Eksperienca te meparshme pune ne call center
3. Njohuri te mira kompjuterike
ProMarketing ofron :
a) Page stimuluese
b) Bonuse motivuese
c) Mundesi rritjeje ne karriere
d) Ekip rinor pune
e) Orare fleksibel
f) Ambiente bashkekohore pune

Mund te paraqiteni prane ambienteve te ProMarketing, nga e hena ne te premte, nga ora 09 : 00 deri ne oren 18 : 00 per te plotesuar fillimisht nje formular me te dhenat tuaja personale dhe me pas per te prenotuar nje interviste!

Adresa : Rr “Dervish Hima” , No 1, Ada Tower, prane pasticeri Venecia!
Kontaktoni ne nr 0689026875
Email : valbona.gjonaj@promarketingal.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 658 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi