Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ProMarketing tashme prane jush!

Euro

Përshkrimi

ProMarketing eshte ne kerkim te 100 operatoreve telefonik ne gjuhen italiane!
Kriteret e domosdoshme jane :
1. Deshire per te punuar ( Part Time ose Full Time )
2. Njohuri shume te mira te gjuhes italiane ne te folur
3. Aftesi te mira komunikimi
4. Ambicie dhe deshire per t’u rritur profesionalisht
Nese dini italisht dhe keni kohe qe jeni ne kerkim te nje pune te pershtatshme, me orare fleksibel dhe pagese te kenaqshme, ProMarketing eshte pikerisht vendi i duhur per ju!
ProMarketing ofron :
a) ambiente te kendeshme dhe brenda standarteve nderkombetare
b) kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi
c) pune te sigurte dhe afatgjate
d) trajnim dhe formim te vazhdueshem profesional
e) mundesi bashkepunimi ne grup ose pune individuale
f) bonuse motivuese

Mund te dergoni ne cdo kohe aplikimet tuaja ne adresen valbona.gjonaj@promarketingal.com!
Per informacion te metejshem na kontaktoni ne numrin 0689026875, ose paraqituni prane adreses :
Rr “Dervish Hima”, No 1, Ada Tower ( pas stadiumit “Qemal Stafa”, prane pasticeri Venezia)
Prenotoni tani intervisten tuaj te punes me ProMarketing dhe do te dilini gjithmone triumfues!
ProMarketing….Ne flasim gjuhen tuaj!


Fjalë Kyçe:
Statistika: 632 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ProMarketing

Tirane


06/12/2011 4:49 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara