Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

PUNONI NE INTERNET NGA SHTEPIA

Kontakt

Përshkrimi

Kërkoni punë part-time ose full time? Interneti jua mundëson këtë gjë. Fitoni para duke punuar part-time ose full time në internet! Si mund të fitoni para në internet? Punoni 3-4 orë në ditë në kompjuterin tuaj në shtëpi ose në internet kafe dhe do të fitoni 75-100 dollarë në javë. Nëse ju punoni më shumë se 3-4 orë, ju mund të fitoni 100-250 dollarë në javë. Çdo gjë varet nga ju dhe këmbëngulja që i ofroni këtij aktiviteti. Ka mijra njerëz që punojnë dhe fitojnë në këtë biznes. Mjafton të dini të përdorni e-mailin, të bëni Copy dhe Paste, të përgjigjeni ndaj një e-maili që do ju vijë dhe në fund ta rekomandoni këtë biznes tek nje shok/shoqe. Mos nguroni, do provojeni dhe do e shihni vetë rezultatin. Ka të bëjë me fushën e reklamimeve on-line. Për të gjithë ata që do i futen kësaj pune, gjithçka do jetë shumë e thjeshtë, vetëm duhet të keni pak vullnet për të bërë disa klikime në internet dhe të ndiqni udhëzimet përkatëse. Jeni të mirëpritur të më kontaktoni për të aplikuar.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1171 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Orjada Gjoka

Tirane


27/08/2010 6:22 am
Ofertat Më Të Shikuara