Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

RECEPSIONIST

Kontakt

Përshkrimi

Te dije te komunikoje mire Italisht dhe Anglisht.
Te kete mbaruar shkollen e mesme.
Mosha mbi 20 vjec.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 825 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ARAGOSTA DURRES

Durres


11/11/2009 7:03 am


+355682058070


Ofertat Më Të Shikuara