Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

sanitare

Euro

Përshkrimi

Pro Marketing kerkon te punesoje Sanitare.
Te kete pasur eksperienca pune te meparshme ne kete fushe.
Te jete e shkathet dhe e perkushtuar.
Femer (mosha deri ne 45-vjece).
Ne ofrojme kontrate te rregullt pune
Paga 20 000 leke (Tete orarsh).
Jeni te mirepritur!
Rruga “Muhamet Gjollesha” tek Zogu Zi, pallati Kajtazi, kati II, ngjitur me hotel Doro City
Na kontaktini:
Cell: 0689095201


Fjalë Kyçe:
Statistika: 493 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pro Marketing

Rruga "Muhamet Gjollesha" tek Zogu Zi, pallati Kajtazi, kati II, ngjitur me hotel Doro City


08/01/2014 12:37 pm


0689095201


Ofertat Më Të Shikuara