Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

sanitare

Euro

Përshkrimi

Pro Marketing kerkon te punesoje Sanitare.
Te kete pasur eksperienca pune te meparshme ne kete fushe
Te jete e shkathet dhe e perkushtuar
Femer (mosha deri ne 45-vjece)
Ne ofrojme kontrate te rregullt pune
Paga 20 000 leke
Jeni te mirepritur!
Rruga “Muhamet Gjollesha” tek Zogu Zi, pallati Kajtazi, kati II, ngjitur me hotel Doro City
Cell: 0689095201


Fjalë Kyçe:
Statistika: 599 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pro Marketing

Rruga "Muhamet Gjollesha" tek Zogu Zi, pallati Kajtazi, kati II, ngjitur me hotel Doro City


04/01/2014 10:41 am


0689095201


Ofertat Më Të Shikuara