Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

sekretare

Kontakt

Përshkrimi

Z GROUP SH.P.K
Ofrojme vend pune me kohe te plote.
Pozicioni i punes konsiston ne: Pritje dhe percjellje te klientit, shkrim dhe perkthim dokumentash , arshivim dhe sekretari.
Aplikantja duhet te plotesoje keto kritere:
1) Te kete mbaruar studimet e larta ne Fakultetin e Drejtesise ose Fakultetin e Gjuhes Angleze.
2) Te njohe mire gjuhen angleze ne te lexuar,shkruar dhe te folur. (favor njohja e ndonje gjuhe tjeter si dhe mbrojtja e saj)
3) Te perdore mire programet baze te kompjuterit.
4) Te perdore mire internetin.
Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme.
Dergo cv-ne ne gjuhen shqipe me email ne adresen e meposhtme, me subjekt: Sekretare.
__________________________________________________ ___
Adresa: Kompleksi “Karl Topia” kati i dyte ( prane Zogut te Zi).
Celular: vec sms 00355697227770
Telefon. 0035544534987
e-mail zgroup.al@gmail.com
www.zgroup.al


URL: www.zgroup.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 546 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi