Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

sekretare

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune SEKRETARE Z GROUP SH.P.K! Ofrojme vend pune me kohe te plote. Pozicioni i punes konsiston ne: Pritje dhe percjellje te klientit, shkrim dhe perkthim dokumentash , arshivim dhe sekretari. Aplikantja duhet te plotesoje keto kritere: 1) Te kete mbaruar studimet e larta ne Fakultetin e Drejtesise ose Fakultetin e Gjuhes Angleze. 2) Te njohe mire gjuhen angleze ne te lexuar,shkruar dhe te folur. (favor njohja e ndonje gjuhe tjeter si dhe mbrojtja e saj) 3) Te perdore mire programet baze te kompjuterit. 4) Te perdore mire internetin. Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Dergo cv-ne ne gjuhen shqipe me email ne adresen e meposhtme, me subjekt: Sekretare. __________________________________________________ ___ Adresa: Kompleksi “Karl Topia” kati i dyte ( prane Zogut te Zi). Celular: vec sms 00355697227770 Telefon. 0035544534987 e-mail zgroup.al@gmail.com www.zgroup.al, tel 00355697227770, email: zgroup.al@gmail.com


URL: www.zgroup.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 652 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi