Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHEF FINANCE

Euro

Përshkrimi

Kompania franko-shqiptare Primalat, me nje pervoje te suksesshme dhe inovative ne perpunimin e qumeshtit dhe nenprodukteve te tij dhe me shtrirje te gjere ne tregun shqiptar kerkon te punesoje:

Pozicioni :SHEF FINANCE
Vendndodhja: Autostrada Tirane-Durrës ( SELIA ne Sukth)
Përshkrimi i punes :Drejtimi i Departamentit të Finances
Kërkesa të tjera:
1.Te jete mbi moshen 25 vjeç

2. Te kete mbaruar arsimin e larte ne degen e Finances.

3. Te kete eksperience ne departamentet e finances mbi 5 vjet.

4. Te zoteroje gjuhe te huaj ( anglisht ose italisht)

5. Parapelqehen kandidate me pervoje te suksesshme ne kompani te medha prodhimi pasi te tilla jane edhe specifikat e kompanise \” Primalat\”

Personat e interesuar dhe qe permbushin kriteret e mesiperme mund te dergojne apilikimet e tyre ne adresen: jonidapapa@yahoo.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 791 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Jonida Papa

Durres


11/09/2010 11:59 am
Ofertat Më Të Shikuara