Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Blackberry Bold 9000

250 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Blackberry Bold 9000 + kllef + kufje + karikues + 1GB karte 250 Euro

Blackberry Bold 9000, vetem nje muaj i perdorur dhe ne gjendje perfekte.

Vjen bashke me aksesore origjinal shtese – Kllef lekure Blackberry, Kufje Blackberry , karte memorje 1 GB, si dhe dhe karikues.

Eshte telefon fantastik me te gjitha opsionet e mundeshme (WIFI, 3G, e-mail, Browser, BB chat, aplikime pa fund, etj.

Cmimi – 250 EUR i padiskutueshem.

Cel: 0692223981

Cel. : 0692223981


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1148 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes Blackberry Bold 9000

Tirane / Shqiperi


08/11/2010 4:15 pm


0692223981


Ofertat Më Të Shikuara