Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Laptop Sony Vaio P

700 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Laptop Sony Vaio P 700 Euro
Shitet laptop i ri Sony Vaio P.
Laptopi eshte i pahapur, me kutine dhe te gjithe aksesoret e tij.

Te dhenat jane:
Procesori: Intel Atom Z520, 1.33 GHz
Memorja RAM: 2GB
Ekrani: 8″, Rezolucioni 1600 x 768
Hard Disk: 64GB SSD (Solid State Disk)
Wireless LAN, Bluetooth, 3G Modem, GPS
Bateria: Mban deri ne 5 ore
Sistemi operimit: Windows Vista Home Premium (i licensuar)

Laptop perfekt per njerezit qe duan te kene te gjithe punen e tyre me vete pa pasur nevoje te ngarkohen ne peshe.

Cel. : 0682020430


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1034 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Laptop Sony Vaio P shes Laptop Sony Vaio P