Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Nokia 2700c

8000 Lek

Përshkrimi

Tirane, shes Nokia 2700c 8.000 Leke
Pak i perdorur.Kamer 2MP,Radio,Music Player,Kufje Origjinale Shume te fuqishme.Perdoret dhe per Internet. I thjesht praktik dhe i Bukur .Theksoj eshte ORIGJINAL ! KA VETEM 22 ORE KOHE BISEDE !!!!
http://www.gsmarena.com/nokia_2700_classic-2657.php

JU DO TE KENI :

Celularin Nokia 2700c
Baterin
Kufjet ORIGJINALE NOKIA

8000 LeK I Diskutushem !

Tel. : 0672550893

Cel. : 0695631354


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 806 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Nokia 2700c