Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shiten 2 apartamente ne Tirane ( 2 + 1 )

Kontakt

Përshkrimi

Shitet Apartament ne Tirane ne Adresen : Rr “Don Bosko”, Ndertimet Hawai, Kulla I, Kati V. Siperfaqja 79metra katror. Hapesira ndahet ne 2 dhoma, 1 banje, 1 kuzhine, 2 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire banimi. Shitet per arsye emigrimi.Apartementi shitet bosh ose i mobiluar. Cmimi per bosh eshte 55000 euro, cmimi apartamentit se bashku me mobiliet eshte 58000 euro. Te interesuarit te kontaktojne ne numrat 0684141288 / 0689026875

Shitet Apartament ne Tirane ne adresen : Rr “Ferit Xhajko”, Pall 61/4, Ap 39, Kati III banim. Siperfaqja apartamentit eshte 89 metra katror. Pallati eshte ndertim i vitit 2000. Siperfaqja e apartamentit ndahet ne 2 dhoma, 1 kuzhine e madhe, 2 banja, 1 ballkon, 2 koridore. Banesa eshte ne gjendje shume te mire, shitet per arsye shendetesore. Pozicionimi apartamenti eshte ne nje vend ideal ne Tirane, ne unaze, midis ish Restorant Durresit dhe Tregut Uzina Dinamo. Cmimi 85000 Euro. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat 0684141288 / 0689026875


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1032 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Valbona

Tirane


19/03/2013 8:00 am


0684141288 / 0689026875


Ofertat Më Të Shikuara