Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitje dhe Marketing

Euro

Përshkrimi

Kerkohen persona dynamike me ambicie dhe vullnet per tu punesuar ne nje Kompani nderkombetare FM Group World e cila tashme operon ne Shqiperi. Kompania zyrtarisht ka startuar ne daten 23/04/2012.
Federico Mahora Group Albania eshte pjese e FM Group World e cila operon ne fushen e kozmetikes, parfumeve dhe produkteve personale si per femra dhe per meshkuj.
Puna eshte shume e thjeshte.
Nuk ka orare zyrtare.Ju e vendosni vete kohen qe do ti kushtoni kesaj pune.
Juve do te fitoni % nga shitja e produkteve te FM si dhe nga xhiroja mujore.
Gjithashtu ju mund te krijoni grupin tuaj duke perfituar dhe nga shitjet e tyre duke qene lideri i tyre.
Kushti i vetem qe duhet te plotesoni per tu bere bashkepunetor i FM eshte te blini produkte nga FM ne vleren minimale 40€ ku pershihen:
20 testera parfumesh qe i zgjidhni ju nga katalogu -15€
produkte nga broshura qe ju i merrni me cmimin e shumices ne vleren 25€
Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen e meposhtme te e-mail: fm_group_albania@hotmail.com
Federico Mahora Group Albania


URL: fmworld.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 614 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi