Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Team Leader në Call Center për aktivitetin e Outbuon-it

Kontakt

Përshkrimi

Ke eksperiencë si Team Leader në Call Center për aktivitetin e Outbuon-it?
Do të vihesh në provë në një aktivitet që të vlerëson dhe të stimulon në mënyrë të vazhdueshme më shpërblime ekonomike gjithmonë në rritje?
Albacall sh.a të pret!
Ofrohet:
Pagesë e mirë
Ambjent stimulues
Kontratë Full- Time.

Nëse nuk ke eksperiencë si Team Leader atëherë mund të fillosh si operator dhe të vihesh në konkurim për tu rritur (dërgo Cv tënde dukë mos vendosur asnjë riferiment ne subjektin e e-mail-it)

Dërgo Cv tënde tek adresa e e-mail-it recruitment@albacall.eu me Rif. TL në subjektin e e-mail-it.
RR Kavajes (ish parku i autobuzave), afer Globe

Tel. : 04-2422094

Cel. : 069-4066070
__________________
Albacall sh.a offre servizi integrati in outsourcing nell’ambito delle telecomunicazioni.
Offre un ambiente lavorativo allegro e sorridente in cui puoi mettere in gioco le tue capacita’ e nello stesso tempo guadagnare bene; in cui la relazione serena con i colleghi e’ la carta vincente per conseguire degli obiettivi.
Garantisce il rispetto degli accordi presi con i dipendenti premiando l’impegno e la condivisione di valori.

Albacall ti aspetta!

Invia un CV a recruitment@albacall.eu
tel. +355 42422094
rr Kavajes afer Globe Center (ish parku i autobuzave)


Fjalë Kyçe:
Statistika: 567 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Team Leader në  Call Center për aktivitetin e Outbuon-it