Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Teknike, Elektriciste, Mekanike

Euro

Përshkrimi

Kompania “Primalat” shpk , me seli ne Sukth , Durres ,po rekruton staf te ri me pervoje te konsiderueshme ne fushen teknike, elektrike dhe mekanike. Eshte e preferueshme te kene njohuri sidomos te gjuhes angleze.Aplikuesit duhet te dergojne Cv te tyre ne adresen e e-mail:

jonidapapa@yahoo.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 851 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

jonidapapa@yahoo.com

Durres


25/10/2010 11:55 am
Ofertat Më Të Shikuara