Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tepelene, ofroj vend pune Operator

Përshkrimi

Shoqeria ?Uji i ftohte Tepelene? shpk eshte kompani leader ne tregun shqiptar te ujit te pijshem me 10 produkte te ndryshme.
Me nje teknike moderne prodhimi dhe me nje ambient nderkombetar dhe dinamik, shoqeria I ofron stafit te saj paga konkuruese, zhvillim te burimeve njerezore dhe nje kulture performance.

Shoqeria ?Uji i ftohte Tepelene? shpk ne kuadrin e zhvillimit dhe fuqizimit te struktures se kerkon:

OPERATOR/E

Operatori/ja do te merret me procesin e operimit te linjave te prodhimit

Kerkesa te ve?anta per kandidatet:

o Arsim I mesem
o Pervoje pune si operator ne linja prodhimi eshte e preferueshme
o Te jete i gatshem te punoje me turne

Te interesuarit duhet te dergojne nje kerkese per punesim ku te specifikohet kerkesa per pozicionin e punes dhe nje kopje te CV ne adresen e-mail: luca.c@acquatepelene.com,

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen

Shoqeria ?Uji i ftohte Tepelene? sh.p.k promovon Shanset e Barabarta


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1263 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:



27/11/2010 4:34 am




Ofertat Më Të Shikuara