Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, ofroj vend pune Agente Udhetimi

Përshkrimi

Njoftime.comAlt Publikuar: 26.11.2010 Standart Tirane, ofroj vend pune Agente Udhetimi Agjencia e Udhetimit Europe Travel me zyre ne Rr. e Durresit ofron vend pune Agjente Udhetimi dhe Turizmi me kohe te plote.


Aplikanti duhet te plotesoje keto kushte:

1. Te kete perfunduar arsimin e larte.
2. Te njohe sistemin AMADEUS , perdorimi i sistemit GALILEO eshte avantazh.
3. Te njohe mire kompjuterin dhe komunikimin ne rrjet.
4. Te kete eksperience pune ne agjensi udhetimesh, eksperienca mbi 2 vjet perben avantazh.
5. Te njohe gjuhen angleze, njohja e gjuheve te tjera, Italisht, Gjermanisht, Frengjisht, Spanjisht perben Avantazh.
6. Te jete e komunikueshme dhe e sjellshme me klientet, sistematike dhe strikte ne pune.

Agjencia ofron keto kushte:

1. Pune me kohe te plote ( 8 ore ne dite, nga e hena te premten dhe 4 ore te shtunen).
2. Kushte te perkryera pune.
3. Page e kenaqshme plus siguracion.
4. Kontrate pune me te drejte riperseritje,

Te interesuarit te dergojne CV-ne me foto ne adresen europe.travelagency@europe.com

Personat e perzgjedhur do te kontaktohen per daten e intervistes. Fillimi i marredhenieve te punes do te jene me date 10 dhjetor 2010. Ju lutemi vendosni te sakte detajet e kontaktit tuaj ne CV.

Ju faleminderit

Europe Travel Agency
Rr. Durresit
Tirane

__________________


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1024 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi