Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, ofroj vend pune Asistente Administrative

Përshkrimi

OJQ-ja “EFOHA”, po zhvillon nje studim 1 vjecar ne Shqiperi per llogari te OSCE-se.

Kerkohet nje asistente Administrative, e cila do te jete edhe perfaqsuesja per marredhenie me publikun e kesaj organizate, ky pozicion pune do te kete nje pagese te kenaqshme, ku gjate periudhes 1 vjecare te projektit.

Kandidatja preferohet e gjinise Femer, nga mosha 25-35 vjec, e paraqitshem, e komunikueshme, e afte te punoje ne grup, me ambicje dhe korrekte ne pune.

Preferohet qe kandidatet te kene mbaruar fakultetin ne deget “Sociologji-Filozofi, ose Gazetari.

Ju lutem dergoni CV tuaj, para dates 4 Dhjetor, ne adresen e emailit: hr.fera@gmail.com, ose prane zyres sone, tek Kullat Binjake, ne Bulevardin “Deshmoret e Kombit”.

Faleminderit.

Tel. : 04 450 4632


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 973 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:26/11/2010 10:22 pm
Ofertat Më Të Shikuara