Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, ofroj vend pune Brand Manager

Kontakt

Përshkrimi

TOP SHOP

Kerkon te punesoje

Brand Manager

Personat e interesuar te dergojne CV me fotografi ne adresen info@studio-moderna.com brenda dates 31.08.2009 ose prane zyrave te Top Shop ne
Rr. Sami Frasheri, Kulla Metropol, (perballe Drejtorise se Policise, Tirane)
tel: 04 222 88 22, mob: 068 20 20 205

Pagesa baze e mire + mundesi per bonus.
Ne perzgjedhje do kene perparesi kandidatet me eksperience dhe njohuri te gjuhes angleze.

Cel. : +355684087898


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1604 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Top-Shop

Tiranë


16/08/2009 2:27 pm


+355684087898


Ofertat Më Të Shikuara