Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, ofroj vend pune Inxhinier

Përshkrimi

Shoqeria Abissnet, themeluar ne vitin 2000 dhe me nje shtrirje prej 90% ne te gjithe territorin e vendit, eshte ISP-ja me e madhe ne Shqiperi, me objekt aktiviteti kryerjen e sherbimeve te nderlidhjes me internet, e-mail, webhosting, telefoni etj per abonente te ndryshem.

Shoqeria Abissnet prezanton kete oferte te re punesimi :

1. Inxhinier prane AARR (Autoritetit te Administrimi te Rrjetit)

Kriteret e domosdoshme per aplikim jane:

Te kete perfunduar shkollen e larte per inxhinieri preferohet dega elektrike ose elektronike.
Te kete eksperience pune ne berjen e xhuntove, Kronim kasetash telefonike dhe berje urash ne rrjet.
Te njohe gjuhen Angleze.
Te kete aftesi per te punuar ne grup.
Te kete aftesi te mira komunikimi.
Te interesuarit te sjellin CV e tyre prane ketyre adresave:

E-mail: b.njerezore@abissnet.al
Rruga: “Ismail Qemali”, Pallati Abissnet, Tirane.
Telefon: 044300001/222


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1165 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi