Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik

Kontakt

Përshkrimi

Infinity Call kërkon Operator telefonik me eksperiencë. Kriteret që duhet të ketë një aplikant janë:

1. Dëshirë për të punuar (Part Time ose Full Time);
2. Njohje e gjuhës Italiane;
3. Aftësi shumë të mira komunikimi;
4. Ambicioz dhe dëshirë për tu rritur profesionalisht.

Infinity Call ofron:

1. Ambjent të këndshëm dhe konkurues të standarteve ndërkombëtare;
2. Kontratë e rregullt pune sipas legjislacionit në fuqi;
3. Punë të sigurtë afatgjatë;
4. Trajnim dhe formim të vazhdueshëm profesional;
5. Punë në grup dhe individuale;
6. Sistem shpërblimi javor, mujor, mbi nivelet e tregut mbi baza individuale dhe grupi;

Mund të dërgoni aplikimet tuaja në adresën: recruiting@infinitycall.it.
Vetëm personat e kualifikuar do të kontaktoheN për të realizuar një intervistë.
Për informacion të mëtejshme kontaktoni në nurmin 0696021102 ose paraqituni pranë adresës:
Adresa: Rr. Sulejman Delvina, Pall. 2 ( tek Sheshi Wilson, përballë Postës Nr. 8 te rrethrrotullimi i Tiranës së Re ose sipër CCS).

Intervistat zhvillohen cdo ditë, nga e hëna në të premte, në orën 11.00-11.30 dhe 18.00-18.30

Apliko Online ne linkun e meposhtem: http://www.infinitycall.it/risorse.php

E-mail: recruiting@infinitycall.it

Cel. : +355 696021102

Na ndiqni ne Facebook : http://facebook.com/InfinityCalls


URL: http://infinitycall.it
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 841 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik